Huawei'de  Y7 2019 Telefonuma Güncelleme Gelmiyor

Fatih Fatih30 Temmuz 10:46

Huawei Y7 2019 telefonuma güncelleme gelmiyor arkadaşım Huawei Y6 s aldı onda 9 EMUI var bunun bir çözüme ulaştırılmasını istiyorum .telefon çok güzel ama güncellemesi gelmiyor. O kadar para verdik ama Android düşük çok saçma. İletişime geçiyorum .sisteminiz de güncelleme bulunmamaktadır diyorlar ne zaman güncelleme gelir bilmiyoruz.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Huawei Logo Huawei 30 Temmuz 17:12

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi aracılığıyla bize ilettiğiniz şikayetinize istinaden talebiniz doğrultusunda işlem yapılmıştır. "Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür" anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye Çözüm Merkezi

Huawei Logo Huawei 30 Temmuz 10:52

Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi http://www.huawei.com/tr/contact-us web sitemizden veya 444 79 88 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye Çözüm Merkezi

profile-icon Fatih 30 Temmuz 10:44

Huawei Y7 2019 telefonuma güncelleme gelmiyor arkadaşım Huawei Y6 s aldı onda 9 EMUI var bunun bir çözüme ulaştırılmasını istiyorum telefon çok güzel ama güncellemesi gelmiyor. O kadar para verdik ama Android düşük çok saçma. İletişime geçiyorum sisteminiz de güncelleme bulunmamaktadır diyorlar ne zaman güncelleme gelir bilmiyoruz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Esra 1 ay önce  

    Bende aynı sorundan şikayetçiyim. Aldığım günden beri ufak yamalar dışında güncelleme gelmedi arkadaşlarım 10a geçti biz hala 8.2. Artık güncelleme yollayın yeter.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler