sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Huawei Uygulama Paylaşım Sorunu!

Göksu Göksu01 Ağustos 2016 10:25

Huawei Ascend mate kullanıcısıyım. Instagram hesabımdan hiçbir paylaşımda bulunamıyorum. Diğer aktiviteler de sorun yok ama paylaşım yapmaya çalışınca uygulama kapanıyor. Başka bir cihazdan oturumumu açtığımda sorunsuz paylaşım yapabiliyorum. Sorunu nasıl görebileceğimiz hakkında destek rica ederim. (uygulamayı silip tekrar yüklemeyi ve güncelleme yapmayı defalarca denedim)

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Huawei Logo Huawei 02 Ağustos 2016 10:16

Sayın Müşterimiz, Durumunuzla ilgili bilgi almak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Telefon numaramız: 444 79 88 Huawei Çözüm Merkezi çalışma saatleri resmi tatil günleri hariç hafta içi 09:00-18:00 arasıdır. Yapılan aramalar şehiriçi tarifesinden ücretlendirilir. Saygılarımızla, Huawei Çözüm Merkezi Huawei Türkiye

profile-icon Göksu 02 Ağustos 2016 09:46

Yedekleme ve geri yükleme ekranında verilerimi yedekle ve otomatik geri yükle seçenekleri seçili görünüyor başka yapmam gereken bir şey var mı? Hard reset yapınca SMS'ler yine de silinecek mi?

profile-icon Göksu 02 Ağustos 2016 09:42

Yedekleme yapamıyorum. Smslerim silinsin istemiyorum ama anladığım kadarıyla SMS'ler telefon hafızasına kayıtlı. Çok fazla var ve tek tek seçip sim karta kopyalamak dışında başka bir yöntem bulamadım. Beni yonlendirmeniz mümkün mü?

Huawei Logo Huawei 01 Ağustos 2016 11:20

Sayın Müşterimiz, Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Not: Telefonunuzun en son oturum açtığı Google hesabını hatırlayınız. Güvenilmeyen bir fabrika ayarları geri yükleme işlemi veya microSD kart tabanlı bir güncelleme işlemi sırasında, Google'ın hırsızlık önleme mekanizması, kimlik doğrulaması için başlangıç navigasyon ekranını açmak üzere, telefonunuzun en son oturum açtığı Google hesabına giriş yapmanızı zorunlu kılar. Cihazınızda yazılımsal bir sorun olabilir. Bu tarz yazılımsal sorunları düzeltmek için zorlama reset (hard reset) uygulamanız gerekmektedir. Cihazınızın sim kartını ve hafıza kartını çıkartalım. Telefonunuz kapalı durumdayken ses artı (ses açma) tuşu ve güç tuşuna 15 saniye kadar basılı tutalım. Daha sonra karşımıza EMUI yazan bir ekran gelecektir. Ses kısma tuşuyla „wipe data/factory reset” seçeneğinin üstüne gelelim ve güç tuşuna basarak bu seçeneği seçelim. Bu işlemleri gerçekleştirmeden önce telefonunuzun %50 veya daha fazla şarj seviyesinde olması gerekmektedir. Bu işlem telefonunuzda bulunan bütün verileri silecektir. Bu yüzden zorlama reset işlemlerini uygulamadan önce veri kaybı yaşamak istemiyorsanız, bilgilerinizi hafıza kartı aracılığı ile yedekleyiniz. Yedekleme işlemleri için hafıza kartınız cihazınızda takılı durumdayken, cihazın ana menüsünden ”Araçlar / Yedekle” kısmına girerek yedekleme işlemlerini uygulayabilirsiniz. Tüm yedekleriniz otomatik olarak hafıza kartınıza oluşturulur. Bu aşamaların herhangi bir kısmında sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçip yardım alabilirsiniz. ''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz. Saygılarımızla; Huawei Çözüm Merkezi Huawei Türkiye

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler