Toplam çözüm sayısı
..
Huawei ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Ferdi'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Huawei Telefonumun Android Sürümü Eski Ve Akıllı Bilekliğime Bağlanamıyorum

203görüntüleme
Ferdi
Ferdi 3 gün önce
Çözüldü Çözüldü
Ferdi'nin Teşekkür Mesajı
“Gündüz beye ayrı teşekkürlerimi sunuyorum...”

Huawei gr5 2017 telefonuma Mi band 5 hiçbir şekilde bağlayamıyorum. Android 6 EMUI sürümü 4.1.3 güncellemeleri kontrol sağladığımda ise güncelleme yok diyor. Diğer denediğim 6 telefon ile sağlıklı bağlantı sağladım.

Mi fit indirdim defalarca telefonumu açıp kapattım her defasında bağlanamadım. Eşimin telefonu p30 Lite hemen bağlandı. Acil yardım!

Huawei Logo
Huawei3 gün önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi http://www.huawei.com/tr/contact-us web sitemizden veya 444 79 88 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye Çözüm Merkezi

Huawei Logo
Huawei2 gün önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi aracılığıyla bize ilettiğiniz şikayetinize istinaden talebiniz doğrultusunda işlem yapılmıştır. "Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür" anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye Çözüm Merkezi

Ferdi
Ferdi2 gün önce

Şikayetim ile ilgili sorunum %80çözüldü Huawei müşteri hizmetleri ile görüşme yaptığım Gündüz beye teşekkür ederim

Ferdi
Ferdi2 gün önce

Gündüz beye ayrı teşekkürlerimi sunuyorum...

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 3 gün önce

Huawei GR5 2017 telefonuma Android Nougat 7 güncellemesi geleceği söylendi, fakat hala hala 6.0 Marshmallow ve EMUI 4.1.3 kullanıyor nasıl çözülebilir bilgi verir misiniz yıl 2021 belki daha iyi çalışır her defasında girip bakıyorum güncelleme almıyor.

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 02 Ekim 03:03

Huawei gr5 2017 telefonum aldığımdan beri hafıza boş olmasına rağmen, sürekli donma yapıyor asla güncelleme gelmiyor. Çoğu uygulamayı açmıyor. Kendi kendine kapanıp açılıyor. Çok ısınıyor. Resmen üretim hatası. Artık kullanılamaz durumda. Lütfen bir çözüm bulun.

profile
 • 0görüntüleme
 • 09 Eylül 16:39

Huawei gr5 2017 Android 7 ye kadar yükseltilir diyor ama 4 yıldır 6.0 bu şekilde kullanıyorum. Bu aralar müthiş yavaşladı aşırı donmalar oluyor. Çok iyi olması gereken telefon sinir olarak kullanmaya çalışıyorum. Çok acil destek lütfen. Lütfen destek.

profile
 • 0görüntüleme
 • 03 Ocak 09:24

Huawei gr5 2017 Android 7 ye kadar yükseltilir diyor ama 2 yıldır güncelleme gelmiyor. 6.0 kullanıyorum ve çok eski. Ayrıca SD karta uygulama yüklenememe Android 7'nin altındakilerde sorun galiba ve 15 MB lik bir uygulama için 300-500 MB yer istiyor. Bundan dolayı donmalar da oluyor. Mükemmel olacak...