Huawei Telefonuma Bir Türlü Netflix İnmiyor

Ercan Ercan1 hafta önce

Başlıkta göründüğü gibi Huawei p20 Lite telefonuma ne yaparsam yapayım Netflix' i indirmedim Google Play'de telefon ile uyumlu olmadığını söylüyor. AppGallery ide ise orada da gözükmüyor apk ile yüklemeyi denedim öylede hiçbir türlü olmuyor. Eski püskü telefonlara bile iniyorken bu telefona neden yüklenmiyor. Telefon normal güncelleme bile almıyor keşke sizi tercih etmeseydim.

Gelişme :

1 hafta önce

Birkaç ay önce şikayet var a Huawei p20 Lite adlı telefonuma güncelleme gel medin iğini söyleyerek şikayet ettim söylediklerini yaptım en son bilgisayar üzerinden HiSuite ile yapmamı istediler fakat güncelleme orada da gözükmedi ellerinden başka bir çözüm gelmiyor mu?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Huawei Logo Huawei 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi http://www.huawei.com/tr/contact-us web sitemizden veya 444 79 88 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye Çözüm Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler