Huawei ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Rahmi'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Huawei Teknik Servisinizin Can Sıkıcı Hareketi

582görüntüleme
Rahmi
Rahmi 17 Kasım 2020 15:18
ÇözüldüÇözüldü
Rahmi'nin Teşekkür Mesajı
“Egemen beye teşekkür ederim.”

Servisinize arama sırasında karşı tarafın sesi çok az geliyor şikayetiyle gönderdiğim telefonun arıza kaydının hoparlör ve soketin nem ve toz kaptığı tespiti kondu. Bunların değişmesi gerektiği söylendi ve 120 TL ücret istendi. Buraya kadar çok normal. Sözde kargoda geçen süre hariç 48 saat süren tamir işlemi haftalar aldı.

 Buna da eyvallah. Telefonumun ne servis durumunu görmem için bana bir kod verildi ne gönderirken kargo takip verildi ki o kadar arayıp istememe rağmen. Buna da eyvallah. Yav gelen telefonda hiçbir şey yapmamışlar üstüne ücretsiz olana kargoyu da bana kilitlemişler. Kargoyu alıcı ödemeli yapmışlar. Aklıma her geldikçe zoruma gidiyor saf yerine koyuyorsunuz milleti. 

Telefonu alırken öyle servisimiz böyle servisimiz diye tanıtımlar yapıp yanıltıyorsunuz milleti. Bu şikayeti okuyan her kim ise kendini benim yerime koysun. Bir daha Huawei asla. Bu hareket midemi bulandırdı. Çok teşekkür ederim gösterdiğiniz mükemmel servis ilgi ve alakaya.

Huawei Logo
Huawei17 Kasım 2020 19:06

Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi http://www.huawei.com/tr/contact-us web sitemizden veya 444 79 88 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye Çözüm Merkezi

Rahmi
Rahmi27 Kasım 2020 16:58

Egemen beye teşekkür ederim.

Huawei Logo
Huawei27 Kasım 2020 17:12

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi aracılığıyla bize ilettiğiniz şikayetinize istinaden talebiniz doğrultusunda işlem yapılmıştır. "Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür" anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye Çözüm Merkezi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler