14 Ekim 2016 #6687733

Huawei Teknik Servis Sorunu, markanın İsmine Yakışmayan Hareketi

Kendime Huawei G7 alıp, çok memnun kaldıktan sonra kardeşime de üst model mate 7 aldım. Kullanmaya başladıktan sonra kardeşimin telefonunun bataryası şişip ekranda bombe oluştu. Elektronik aletlerde olur böyle şeyler dedik garantiye gönderene kadar ekranını kırdık. Garantiye gittikten sonra aldığım dönüş şu şekilde oldu. Ekran değiştirilmeden (550 TL) bataryadaki arızayı düzeltemiyoruz. Ben bu hatanın markanın kendi hatası olduğunu, ekranı düzeltmese de bataryayı düzeltmesi gerektiğini belirttikçe hep aynı şeyi yönelttiler bana.


Ekran fiyatını şişirip 550 TL'demeye utanmıyorlar, üstüne bir de kendi hatalarını benim mecburiyetin üzerinden düzeltmeye çalışıyorlar. Şu an da 444 7988 nolu çağrı merkezine ulaşamıyorum. Resmen güvenimi yıktılar markaya. Acil bir dönüş almazsam sahiden sorun çıkaracağım.

Pelin 3.809 Okunma

Cevaplar

  • Pelin15 Ekim 2016

    Öncelikle nazik cevabınız için teşekkür ederim. Markanıza olan güvenim ve memnuniyetim sahiden had safhada idi. Kardeşimin yaşadığı batarya şişmesi problemi, ısınma-donma problemi bile sahiden güvenimi sarsamadı. Çünkü benim kullandığım cihazda böyle bir problem hiç yaşamadım. Garanti servisine gönderirken telefonun kutusu gerektiği için göndermekte biraz geciktik. Bu sırada ufak bir darbe bile ekranın kırılmasına neden oldu. Ekrandaki bombe bu kırılmaya sebep oldu. Bunu defalarca daha belirtebilirim. Ben bu problemlemime yaklaşımınızın gayet pozitif olacağını düşünürken, yetkili servisinizden böyle bir dönüş aldım. Hala daha markanıza olan güvenimi taşeron firmanız bozamamışken, call centerınız sağ olsun hiçbir çözüm getiremedi. Diyeceğim o ki geri kalan zamanımı bu problemleri yaşamış ve dönüş alamamış bir kullanıcı olarak, olumsuz yorumlar yapmaya devam edeceğim.

  • Huawei Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Teknik servisimiz hizmet vermekle yükümlü olduğumuz tüm cihazlarımızla alakalı olarak gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra cihazınızın problemine ilişkin olarak bir karara varılır. Teknik servisimizin verdiği kararlar nihai kararlardır. ''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz. Saygılarımızla, Diğer sorularınız için, lütfen bize yeniden yazın. Huawei Çözüm Merkezi Huawei Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön