15 Ekim 2016 #6696292

Huawei Pil Değişimi Garanti Kapsamı Dışıymış!

Huawei mate 7 telefonumu 15/10/2016'da merter de bulunan Huawei fix smart teknik servise götürdüm. Servis giriş formuna şunları yazdı ilgili bayan arıza:
ekranın sağ kısmında açıklık var. Ekranda beyaz lekeler var. Şarj çıkartılınca hemen düşüşe geçiyor. Güncelleme gelmiyor. Parmak okuyucu algılamıyor. Teknik servis fırsatçılık yaparak hemen bana dönüş yaptılar. 700 TL ücret istiyorlar bunlar garanti kapsam dışıymış!


Garanti kapsamına ne giriyor dedim e deyip susuyor. Tamam ekrana kullanıcı hatası diyorsunuz. O zaman pilin kullanıcı hatası yok onu değiştirin diyorum. Ekran değişmeden pili değişemiyoruz diyorlar. Sevgili Huawei Türkiye bu nasıl garanti anlayışı bu nasıl servis
ekranı değişmeden pili değiştiremeyiz ne demek ya garanti kapsamında ne gerekiyorsa yapacaksınız arkadaşım! Tek kelime ile problem yapıyor servis. Telefonuma garanti kapsamında ne gerekiyorsa yapılsın!

Ertuğrul 6.966 Okunma

Cevaplar

  • Ertuğrul17 Ekim 2016

    Dalga geçer gibi kopyala yapıştır cevaplar veriyorsunuz. Siz ve Servisinizde icraat yok laf çok Garanti kapsamı diye bir şey yok sizde Artık para ya kıyıp bi I-phone alacağız.

  • Huawei Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Teknik servisimiz hizmet vermekle yükümlü olduğumuz tüm cihazlarımızla alakalı olarak gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra cihazınızın problemine ilişkin olarak bir karara varılır. Teknik servisimizin verdiği kararlar nihai kararlardır. ''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz. Saygılarımızla, Diğer sorularınız için, lütfen bize yeniden yazın. Huawei Çözüm Merkezi Huawei Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön