Huawei ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Nadya'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Huawei P Smart S Cihazı Google Servisleri Olmadığı İçin Kullanamıyorum

744görüntüleme
Nadya
Nadya 25 Kasım 2020 19:22
ÇözüldüÇözüldü
Nadya'nın Teşekkür Mesajı
“Gündüz Bey ve İhsan Bey sorunumla ciddi bir şekilde ilgilenip alternatif çözüm sundular, teşekkür ediyorum ilginiz için.”

İki hafta önce Huawei P Smart s cihazını satın aldım ancak içinde Google servisleri olmadığı için kullanamıyorum telefon öylece kutusunda duruyor ne yapacağımı bilmiyorum. 2409 TL para verdim bir de öğrenciyim. O kadar para verip yine telefonu kullanamayacaksam ne anladım ben bu işten? Mümkünse iade etmek istiyorum ya da bir şeyler yapın yükleyin telefona. Kutusunda dursun diye telefon almadım ben. Lütfen sorunumu çözün zaten aldığım için çok pişmanım.

Huawei Logo
Huawei26 Kasım 2020 11:02

Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi http://www.huawei.com/tr/contact-us web sitemizden veya 444 79 88 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye Çözüm Merkezi

Nadya
Nadya26 Kasım 2020 17:47

Merhaba aramışsınız bugün sanırım ama ben dersteydim, tekrar aramanızı bekleyeceğim.

Nadya
Nadya27 Kasım 2020 18:07

Gündüz Bey ve İhsan Bey sorunumla ciddi bir şekilde ilgilenip alternatif çözüm sundular, teşekkür ediyorum ilginiz için.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler