Huawei ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Huawei Mate 20 Lite Arka Planda İzlerin Kalması

2.626görüntüleme
Salih
Salih 19 Kasım 2020 22:05

Olayını bilmeyen yok artık bu telefonun ama hala firma tarafından bu konuya gerekli ilgi sunulmamış durumda. Götürdüm canpark Huawei şubesine. Neyse ilgili kişiler oled ekran olduğu için bu tür ekran yanmaları olur diyor. E diyorum bu ips ekran. Neyse o gidiyor başkası geliyor. O da diyor ips'lerde bu sorun çok var. Komedi gibi ne tarafa bakıp gülem dedim artık. Hiç telefon kullanmamışız gibi hayatımızda. Ayıplı ürün üretmişsiniz arkasında durmuyorsunuz olay bu. Bana diyor arka plana geliyor aradan zaman geçtikten sonra gidiyor mu? Evet gidiyor yani kalsın mı bir de. O zaman komple bozuk telefon zaten. Ama gelmesi gayet normalmiş gibi. Sonra baktım olmayacak he he tamam dedim çıktım. Ben ne diyorum adam bana hikaye anlatıyor. 

En son verdiğim paraya bağladı. Az para verdiğiniz için kalitesiz takmışlardır. İyice batışın resmi bu. Fiyat performans ürünleri de yok. Gereksiz fiyatları da pahalı. Artık Google'da yok. Büyük sorunları çözme yöntemleriniz de uymuyor. Ayrıca kamera da gün geçtikçe sanırım güncellemelerle tost makinesinden farksız oldu. Vasatlık üstüne vasatlık kısacası. Beni aramanıza da gerek yok.

Huawei Logo
Huawei20 Kasım 2020 10:46

Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi http://www.huawei.com/tr/contact-us web sitemizden veya 444 79 88 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye Çözüm Merkezi

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler