11 Temmuz
#12251600

Huawei Mate 10 Lite Telefonun Güncelleme Sıkıntısı!

Öyle ki şirket binlerce lira fiyat biçip sattığı telefonun arkasında durmuyor. Mate 10 Lite marka telefonu satışa ilk çıktığı zaman almış biri olarak söylüyorum ki güvenlik güncellemesi harici hiçbir güncelleme almamaktadır. Telefon hala 8.0.0 Android sürümü ile devam etmektedir. Emsalleri ve hatta daha alt klasmandaki telefon modellerinin güncelleme alması trajikomiktir. İnsanların emeklerinden artırıp binlerce lira vererek aldığı cihazın teknolojinin gerisinde bırakılması tamamen saçmalıktan ibarettir. Ki son zamanlarda insanların Huawei markasından kaçmaları kesinlikle yerinde ve haklı karardır.

Semih Semih 1.984 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Semih12 Temmuz

    İletmiş olduğunuz iletişim yolları ile sorunuma hiçbir çözüm bulunamamış olmasından dolayı şikayetvar.com üzerinden iletişime geçmek zorunda bırakılmış durumundayım. Sorunuma çözüm bulunması ya da sorunumun neden çözülemediği hakkında ciddiyetle iletişime geçilmesini rica ediyorum.

  • Huawei Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi http://www.huawei.com/tr/contact-us web sitemizden veya 4447988 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler