Huawei ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sunay'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Huawei Mate 10 Lite Telefonum Bozuldu!

1.722görüntüleme
Sunay
Sunay 27 Kasım 2020 20:53

2 yıl önce aldığım Huawei Mate 10 Lite telefon garantisi bittikten yaklaşık 1 hafta sonra bozuldu. Öncesinde kapattığım uygulamaların müzikleri kapanmıyordu. Örnek, Instagram'da bir video izliyorum ve sonra başka gönderiye geçiyorum ama videonun sesi çalmaya devam ediyor, kapatıyorum veya geçmişten siliyorum hala devam ediyor sonra araştırdım bir şekilde hallettim bu sorunu. 

Ardından hayalet ekran sorunu çıktı. Bir uygulamadan başka bir uygulamaya geçince önceki uygulamanın izi gölge halinde ekranda kalıyordu. Ayrıca 1-2 defa ile de sınırlı değildi. Ardından bir gece telefonu alarm kurup bıraktım sabah alarm da çalmadı telefon da açılmadı. 

Şarja taktım, bekledim ve sonra açmaya çalıştım 3-4 saat Huawei logosunda takılı kaldı açılmadı bir ara ekran tamamen gitti sonra açılır gibi oldu logo tekrar geldi ama açılmadı. Yaklaşık 2 aydır mağdurum. Öğrenciyim, telefonum içindekilere ihtiyacım var telefonuma da ihtiyacım var. 

Ayrıca kamerası da kötüydü bir Kelebek yakalıyorum çekiyorum, gördüğümle alakası yok.

Huawei Logo
Huawei30 Kasım 2020 11:07

Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi http://www.huawei.com/tr/contact-us web sitemizden veya 444 79 88 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye Çözüm Merkezi

Sunay
Sunay01 Aralık 2020 15:05

Geri dönüş sağlandı.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler