14 Ocak
#13448129

Huawei Hatalı Telefon Sıfır Hizmet

P 20 Lite aldım 3 ayında sıkıntılar yaşadım 2 kez teknik servise gittim telefonu en sonunda değiştirdiklerini söylediler ama aldığımda telefon aynı hataları veriyordu jelatinini bile sökmeden ücret iadesi talebi ile gittim 640 lira telefonun darbesi var diye ücret istediler.

Sevda Sevda 674 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sevda15 Ocak

    Buraya yazdıktan sonra tam 6 kez görüştüm Papağan gibi tekrarlanan cümleler haricinde bir şey yapılmadı elimde teknik servise hep aynı şikayetle gittiğime fakat her seferinde verilen farklı yanıtlara dair kendi servislerinin düzenlediği belgeler var, bugün Ankara'daki yerlerine gidip orayı dağıtacağım biz parayı sokaktan toplamıyoruz hem okuyor hem çalışıyorum hem de 2 çocukla bunlarla daha fazla uğraşmamak adına ücret iademi talep ettim ama. Eğer bugünde gittiğim servisten istediğim sonucu alamazsam tüm kanallar şikayette bulunup ücret iademi alacağımı bilsinler! Ve her şeyi geçtim dedim ki ben yamulttum telefonu peki ilk aldığımdan beri neden hep aynı şikayetle geliyorum? Cevapları yok. Verecekler!

  • Huawei Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi http://www.huawei.com/tr/contact-us web sitemizden veya 444 79 88 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye Çözüm Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler