15 Nisan 2016
Yorum Yap
#5308087

Huawei Garantili Ascend Mate7'nin Tamirine 665 TL Verecekmişim!

Yaklaşık bir yıl önce Avea'dan almış olduğum Ascend mate 7 modelinin ilk sim kart değişimi neticesinde sim kart okuma problemi ile karşılaştım. Huawei'nin 6 milyon nüfuslu Antalya'a bir bayisi olmadığından İstanbul'a Cihan Elektronik adında bir yere yolladım.


665 TL ücretle sim kart yuvasını tamir edip tarafıma yollayacaklarını, ancak tamir etmeden evvel meblağın bir kısmını havale etmeleri gerektiğini beyan ettiler. Böyle bir ticaret mantığı görülmemiştir. Durumu Tüketici Mahkemesi'ne taşıyacağım ve aldığıma pişmanım!

Doğukan 1.816 Okunma

Cevaplar

  • Huawei Temsilcisi15 Nisan 2016

    Sayın Müşterimiz, Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Teknik servisimiz hizmet vermekle yükümlü olduğumuz tüm cihazlarımızla alakalı olarak gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra cihazınızın problemine ilişkin olarak bir karara varılır. Teknik servisimizin verdiği kararlar nihai kararlardır. Maalesef cihazınızı garanti kapsamında onaramıyoruz. ''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz. Saygılarımızla, Huawei Çözüm Merkezi Huawei Türkiye

Ziyaretçi Yorumları