15 Mayıs
#11976208

Huawei Ekran Yamulması ve Servisin Umursamazlığı!

2 ay önce aldığım Huawei Y7 marka telefonum kasasında yamulma meydana geldi bildiğiniz bombe yaptı telefon 15.05.2019 tarihinde Esentepe Huawei servisine götürdüğüm bana 'kullanıcı hatası ekran yamulması sizin kullanım hatanızdan meydana gelmiş' dediler. Metal kasayı bu hale getirmem için torna tezgahına sokmam gerektiğini mağduriyetimin giderilmesini söylememe rağmen olumsuz yanıt aldım.


Buradaki şikayetleri okuyunca anladım ki kronik Huawei hatası olan bu durum üzerimize yıkılmaya çalışıyor. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuru yapacağım yarın ayıplı mal satmakla ilgili ihtarnameyi noterden göndereceğim. Ve lütfen bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz kalıp mesajını göndermeyin çözüm üretin.

Murat Murat 998 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Huawei Temsilcisi15 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi http://www.huawei.com/tr/contact-us web sitemizden veya 4447988 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye

Ziyaretçi Yorumları