Huawei Depolama Sorunu SD Kart İşe Yaramıyor

Bilal Bilal27 Ağustos 13:30

Huawei P9 Lite 2017 16GB telefonumda uygulama yüklemek için yer kalmadığından ayrıca güncelleme yapmak için dahi yer olmadığından SD kart aldım. Mevcut uygulamaları buraya aktarmadığı gibi yeni yüklemeleri de SD karta yapmıyor telefon (her türlü izin seçenek işlem yapılmasına rağmen)  

Huawei 'in 16 GB telefonları çöptür. Şayet fazla sayıda uygulama yüklemek isterseniz 32 GB telefonu da çöptür. Kısaca söylemek gerekirse kaç GB telefon ise o kadar işinize yarar SD kart alır sorunu hallederim demeyin sakın.

Cevaplar

profile-icon Bilal 02 Eylül 15:40

Huawei müşteri hizmetleri aradı bilgi verdi Ozan beye teşekkür ediyorum. Fakat görüşüm aynı ve değişmeyecek, bugüne kadar çok beğendiğim Huawei gözümde artık bir çöp. Güvenlik için deniyor fakat böyle daha güvensiz. Güncelleme bile yapamıyorum sürekli uygulama silmek zorunda kalıyorum.

Huawei Logo Huawei 31 Ağustos 15:28

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi aracılığıyla bize ilettiğiniz şikayetinize istinaden talebiniz doğrultusunda işlem yapılmıştır. "Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür" anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye Çözüm Merkezi

Huawei Logo Huawei 28 Ağustos 08:38

Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi http://www.huawei.com/tr/contact-us web sitemizden veya 444 79 88 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye Çözüm Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler