15 Mayıs
#11976625

Huawei Akıllı Saat Hakkında!

Türk Telekom'dan Huawei p30 Pro aldım. Tam 3 hafta oldu akıllı saat elime ulaşmadı. Bana 1 hafta içinde elimde olacağını söylediler. Yazıklar olsun Huawei'ye. Beni çok mağdur ettiler. Telefon satmak için kandırıyorlar. Akıllı saatimi almak için nereye başvurduysam hepsi başka yerlere yönlendiriyorlar.
3 hafta içinde bir ürün ulaşmaz mı?

Ahmet Ahmet 682 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ahmet3 g

  . Siz kendinizi büyük şirket sanıyorsunuz. Ama en küçük şirket kadar bile değilsiniz. Benimle irtibata geçen Huawei temsilcisi bana dediği cümleler şöyle. (akıllı saat olmadan telefonu kullanamıyor musunuz) diye cümle kullanıyor. Huawei temsilciniz bile sıfır. Aynen çalıştığı şirket gibi sıfır. Böyle insanları kandırmakla iş yürütülmez. Saat ne zaman ulaşır diye soru soruyorum. Bana verdikleri cevap en yakın zamanda. Zaman yok veremiyorlar çünkü yalan söylüyorlar. Beni yetkili bir kişi aramış değil. Kendilerine diyorum ki beni müdürünüz arasın. Ama aramıyorlar. Çünkü beni arayacak yüzleri yok. Benim gibi nicelerini mağdur ettiler. Ayıptır, yazıktır ve günahtır. Ama doğru bir şey var. Derler ya Çin malı beş kuruş etmez ve sahtedir. Gerçekten doğru bir söz. Tek kelime ile Huawei yi tarif edeyim. Rezalet.

 • Huawei Temsilcisi4 g

  Değerli Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi aracılığıyla bize ilettiğiniz şikayetinize istinaden talebiniz doğrultusunda işlem yapılmıştır. "Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür" anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye

 • Ahmet16 Mayıs

  Akıllı saatim elime ulaşmayana kadar şikayet yazmaya devam edeceğim. 24.04.2019 tarihinde p30 Pro aldım. 3 hafta geçmesine rağmen akıllı saat elime geçmedi. Ve sürekli türlü türlü bahaneler üretiyorlar. Bana dedikleri, Huawei saat fabrika da üretilip gönderilecek. Piyasanın en mükemmel telefonunu ürettik diyorlar. Ama saat üretimi konusunda çok ağırlar. Saat en geç 5 günün sonunda bana ulaşmazsa hukuki yollara başvuracağım. Kesin kararlı olmakla beraber hakkımı sonuna kadar arayacağım. Şikayet konusu kendilerine ulaşıp, en kısa zamanda bana dönüş yapılacağını mail attılar. Ama ne arayan ne de soran var. Bu konu da mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Ve hiçbir şekilde Huawei den bundan sonra ne kendimin ne de yakın çevremdeki kişilerin alışveriş yapmasına izin vermeyeceğim.

 • Huawei Temsilcisi15 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi http://www.huawei.com/tr/contact-us web sitemizden veya 4447988 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Huawei Türkiye

Ziyaretçi Yorumları