19 Temmuz 2016

Huawei Telefonum Yamuldu...

26.03.2016 tarihinde Bayrampaşa Numunebağ CD Ersin GSM'den aldığım Huawei gr5 marka cep telefonu cebimde kullanımdan dolayı kasada yamulma oluşmuştur ve bu yamulma cihazın power tuşunun görevini yitirmesine neden olmuştur25.05.2016 tarihinde cihazımı Ersin GSM vasıtasıyla Teleservice'e gönderdim. 1 hafta sonratelefonunuzda fiziksel hasar tespit edilmiştir. Elektronik ve mekanik parçalar değiştirileceğinden 305 TL tamir bedeli talep ettiler.

Bende bu telefonu cep telefonu diye aldığımı ve telefonun yamulmasının cebimde olduğunu,
telefonun garanti koşullarında cebinizde kullanmayınuz yazmadığını dile getirdim ama hasarın sizde kaynaklı olduğunda ısrar ettiler. Bende telefonumu tamir edilmemesini söyleyip yasal yollardan hakkımı arayacağımı söyleyerek ürünü geri aldım. Tüketici Mahkemesi'ne göndermeden önceki son çare olarak Sikayetvar.com aracılığı ile şikayetimi dile getirdim. İnşallah çözüme ulaşır.

Furkan 3.102 Okunma

Cevaplar

  • Huawei Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Sayın Müşterimiz, Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Teknik Servisimiz hizmet vermekle yükümlü olduğumuz tüm cihazlarımızla alakalı olarak gerekli bilgi ve donanıma sahiptir.Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra cihazınızın problemine ilişkin olarak bir karara varılır.Maalesef teknik servisimizin verdiği kararlar nihai kararlardır. ''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz. Saygılarımızla, Diğer sorularınız için, lütfen bize yeniden yazın. Huawei Çözüm Merkezi Huawei Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön