Huawei Telefon Garantisi.

Seray A. |

Telefonum 2 yıl garantisi olduğu halde servise gönderdim fakat yapılmadan geri gönderildi, üstelik 672 TL yapılması için masraf istediler. Batarya sorunundan dolayı yolların fakat bana uygulamalar bahanesi denildi. Yapılmadan verilecekse tarafının ne anlamı var!

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seray A.
  23 Mart
  20:06

  Ben bataryadan dolayı servise yolladım ama bana uygulama program deniyor alakas8z bir sebepten dolayı o kadar ücret ödeyemem kusura bakmayın. İyi günler

 • 21 Mart
  10:18

  Sayın Müşterimiz,

  Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Teknik servisimiz hizmet vermekle yükümlü olduğumuz tüm cihazlarımızla alakalı olarak gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra cihazınızın problemine ilişkin olarak bir karara varılır. Teknik servisimizin verdiği kararlar nihai kararlardır. Maalesef cihazınızı garanti kapsamında onaramıyoruz.

  ''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz.

  Saygılarımızla,
  Huawei Çözüm Merkezi
  Huawei Türkiye