Huawei Servisinin Duyarsızlığı.

Alaattin B. |

Huawei G8 model telefon aldım. İlk kutuyu açtığımda arka kapakta boyasından dolayı kabarmalar vardı. Akabinde telefon da donmalar programların güncellenmesinde bile eski versiyonda kalması şarjının çabuk bitmesi vs. sorunlar oluştu. Bende servise göndereyim dedim. Kaç gün sonra servis aradı ve cihazda sorun olmadığını ve arka kapağın değişimi halinde 200 TL masraf olacağını söylediler. Bende neden dedim diye çocuk azarlar gibi durum bu istemezseniz ürünü aynen geri göndereceklerini söylediler. Bu durumdan rahatsız olduğumu ve durumdan şikayetçi olduğumu söyledim. Arayın müşteri hizmetlerini şikayet edin dediler. Demek istediğim bu rahatlık bu rehavet ve bu duyarsızlık nedir anlamadım. Huawei de bu sorunlarda ''cılız'' kalıyor ve benim mağduriyetim gideriline kadar her türlü hakkımı arayacağımı belirtmek isterim. Umarım Huawei bu mesajları ve şikayetleri dikkate alır... .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  10:16

  Sayın Müşterimiz,


  Huawei Çözüm Merkezi çalışma saatleri resmi tatil günleri hariç hafta içi 09:00-18:00 arasıdır. Yapılan aramalar şehiriçi tarifesinden ücretlendirilir.

  Telefon numaramız: 444 79 88

  Saygılarımızla,

  Huawei Çözüm Merkezi
  Huawei Türkiye

 • Alaattin B.
  09 Eylül
  23:18

  Huawei Çözüm merkezi! Bugün her türlü donanıma sahip teknik servisinizi aradım. Abartısız 40 dk hatta bekledim ve sonra suratıma kapandı. Merak edip bakarsanız abartmadığımı da görürsünüz. Bugün serviste ki telefonum g8 de geldi. hiçbir sorun halledilmemiş ve şu an telefonum da şarj olmuyor. Bayramdan sonra da paramın iadesi için tüketici hakları mahkemesine başvuracağımı belirtmek isterim. Şu an telefonum şarj olmuyor. Ne gibi bir çözüm sunacaksınız çözüm merkezi!
  Kopyala yapıştır cevaplarınızı bırakıp satış sonrası hizmetinizi de devam ettirin! Servisi 40 dk bekleyip yüzüme kapatılması sizce nedir. Bunu açıklayın Çözüm Merkezi!

 • 09 Eylül
  15:40

  Sayın Müşterimiz,

  Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Teknik servisimiz hizmet vermekle yükümlü olduğumuz tüm cihazlarımızla alakalı olarak gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra cihazınızın problemine ilişkin olarak bir karara varılır. Teknik servisimizin verdiği kararlar nihai kararlardır.

  ''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz.

  Saygılarımızla,

  Diğer sorularınız için, lütfen bize yeniden yazın.
  Huawei Çözüm Merkezi
  Huawei Türkiye