Huawei Şarj Sorunu...

Ali K. |

Huawei p8 alalı bir ay oldu. Aksam şarjı %100 iken sabah %60'lara iniyor hiçbir işlem yapmadığım halde. Sorun 23 ay var taahhüdün bitmesine ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Etiketler :

Batarya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mart
  15:23

  Sayın Müşterimiz,

  Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Güncelleme kademeli bir şekilde müşterilerimize gönderilmektedir. Cihazınızın ayarlar bölümünden “Uygulamaları Yönet/ Güncelleyici/ Ön Belleği Temizle ve Verileri Temizle“ seçeneklerini seçip güncelleme belleğini silebilirsiniz. Bir süre sonra güncelleme cihazınıza gelecektir.

  Güncellemenin gelmemesi durumunda, bizimle e-posta yoluyla iletişime geçerek sorununuzu bildirebilirsiniz. E-posta gönderirken cihazınızın IMEI numarasını, modelini, derleme numarasını, nereden aldığınızı ve cihazınızla ilgili problemi yazmayı unutmayınız.

  Cihazınızın IMEI numarasını “Ayarlar/ Telefon Hakkında/ Durum” kısmından bulabilirsiniz.
  Cihazınızın derleme numarasını “Ayarlar/ Telefon Hakkında/ Derleme Numarası” kısmından bulabilirsiniz.

  E-posta adresimiz: mobile.tr@huawei.com

  Güncellemelerden haberdar olmak için bizi Facebook sayfamız üstünden takip edebilirsiniz. Güncellemeler yayınlandığında Facebook sayfamız üzerinden duyurulacaktır.

  Facebook sayfamız: Huawei Mobile Turkey
  https://www.facebook.com/Huaweideviceturkiye/

  ''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz.

  Saygılarımızla,

  Huawei Çözüm Merkezi
  Huawei Türkiye