Huawei p8 Lite Şarj Sorunu Yaşıyorum!

Abdulsettar Y. |

Vodafone'dan aldığım cihaz şarjdan çıkarıyorum ve sabah bir bakıyorum %60 - % 50 düşmüş oluyor ve gece hiçbir şekilde telefonu kullanmıyorum o yüzden bu konuda yardımlarınızı bekliyorum lütfen dediğiniz şu güncellemeyi bir an önce ya çıkarın ya da hatanızı kabul edip cihazlarınızı geri alın.

Etiketler :

Batarya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  10:39

  Sayın Müşterimiz,

  Facebook sayfasında güncelleme tam olarak yayınlandığında duyurulacaktır. Şu anda kullanıcılara parça parça gönderiliği için resmi bir duyuru yapmamaktayız. Bir kaç güne kadar sizede güncelleme gelecektir. Bizi takip etmeye devam ediniz.

  Huawei Çözüm Merkezi
  Huawei Türkiye

 • Abdulsettar Y.
  19 Ocak
  19:51

  Aynı sorun var başka operatör sim kartı taktığımızda da bir fark yok önceki yapılan şikayetleri ve cevapları okuyarak size yazdım ve Facebook sayfanızda hiç yazılım güncelleme ile ilgili bir haber görmedim

 • 18 Ocak
  11:27

  Sayın Müşterimiz,

  Bu durumla ilgili cihazınıza bir yazılım güncellemesi gönderilecektir. Cihazınızda donanımsal bir problem yoktur. Yazılım güncellemesinden sonra cihazınızda batarya sorunu kalmayacak. Güncellememiz test aşamasındaydı ve bitti. Güncelleme kullanıcılara gönderilmektedir. İlerleyen günlerde sizinde cihazınıza gelecek ve cihazınızda hiçbir sorun kalmayacaktır.
  Bazı baz istasyonlarından kaynaklı cihaz sinyal alırken fazla güç tüketebiliyor. Cihazınızı başka bir operatör sim kartı ile deneyerek gözlemleyebilirsiniz.

  Yaşamış olduğunuz bu durumdan dolayı Huawei olarak üzgünüz.

  Güncellemelerden haberdar olmak için bizi Facebook üstünden takip edebilirsiniz. Güncellemeler çıktığında Facebook sayfamız üzerinden duyrulacaktır.

  Facebok Sayfamız: Huawei Mobile Turkey
  https://www.facebook.com/Huaweideviceturkiye/?fref=ts

  Saygılarımızla,

  Diğer sorularınız için, lütfen bize yeniden yazın.
  Huawei Çözüm Merkezi
  Huawei Türkiye