Huawei P8 Lite Şarj Sorunu....

Emre A. |

Yaklaşık 2 hafta Önce Vodafone bayisinden almış olduğum Huawei P8 lite marka cep telefonumun şarjı yarım gün bile gitmiyor. Telefonu şarj dan çekince 10 dakika geçmeden arka plan uygulamaları, internet Kapalı olduğu halde şarj düşmeye başlıyor. Diğer şikayetlere baktığımda hep aynı şeylerin ve aynı cevapların verildiğini görmekteyim. Bu demek oluyor ki kronik bir sıkıntı mevcut. Güncelleme falan mı göndereceksiniz bilemem. Benim sıkıntımın giderilmesini talep etmekteyim. 2016 yılına girdiğimiz ve teknoloji çağında olduğumuz bu günlerde böyle şeyleri yaşamamız çok üzücü: (İnşallah problemimin en kısa zamanda çözüleceğini düşüyorum).

Etiketler :

Batarya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  17:01

  Sayın Müşterimiz,

  Güncellemeyi alan müşterilerimizden gelen geri bildirimlerde cihazlarının sorunsuz çalıştığını belirttiler. En yakın zamanda sizin cihazınızada güncelleme gelecektir ve hiçbir sorun kalmayacaktır.

  Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz.
  Saygılarımızla,

  Diğer sorularınız için, lütfen bize yeniden yazın.
  Huawei Çözüm Merkezi
  Huawei Türkiye

 • Emre A.
  14 Ocak
  16:58

  Vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı Huawei ailesine teşekkürlerimi sunarım İnşallah güncelleme başarılı olur ve işe yarar. İyi çalışmalar.

 • 13 Ocak
  17:01

  Sayın Müşterimiz,

  Bu durumla ilgili cihazlarınıza güncelleme gönderilecek. Güncellememiz test aşamasındaydı ve test aşaması bitti. Şu anda kullanıcılara cihazınızın sorununa yönelik güncelleme gönderiliyor. Çok yakın bir zamanda sizin cihazınızada bu yazılım güncellemesi gelecektir. Güncellemeden sonra cihazınızda herhangi bir sorun kalmayacaktır.

  Yaşamış olduğunuz bu durumdan dolayı Huawei olarak üzgünüz.

  Saygılarımızla,

  Diğer sorularınız için, lütfen bize yeniden yazın.
  Huawei Çözüm Merkezi
  Huawei Türkiye