Huawei Kamerası Buğulu Çekiyor.

Esra Y. |

Alalı 3 ay oldu ön kamera buğulu çekmeye başladı. Huawei g7 acaba ekran koruyucusundan mı bilemedim ama kameranın hemen bozulması hoşuma gitmedi.

Etiketler :

Kamera

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  11:03

  Sayın Müşterimiz,


  Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Yaşadığınız durumla ilgili sizi teknik servise yönlendirebilirim. Cihazınızı Huawei'nin teknik servisine gönderebilirsiniz. Teknik servis inceledikten sonra size geri dönüş yapacaktır. Huawei'nin teknik servisi size en kısa sürede bilgi verilecektir. Cihazınızı yurtiçi kargo ile karşı ödemeli ve ücretsiz şekilde gönderebilirsiniz. Postanın içine cihazınızla ilgili durumu yazarsanız, işlemleriniz daha hızlı bir şekilde yapılacaktır.Cihazınızın faturasının fotokopisini içine koyunuz.Cihazınızın sim kartını ve varsa hafıza kartını çıkartmayı unutmayınız.

  Yurtiçi kargo gönderi numarası: 219639832

  Huawei Yetkili Servis Merkezi

  General Ali Rıza Gürcan Cad. Alparslan İş Merkezi no:29 / Z1 Merter / İstanbul

  +90 212 380 22 00

  Daha sonra cihazınızın IMEI numarası ile cihazınızın durumunu alttaki linkten sorgulayabilirsiniz

  http://www.fixsmart.com.tr/tr-TR/online-islemler/urun-durumu-sorgulama/huawei-urun-durumu-sorgulama


  ''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz.


  Saygılarımızla,

  Huawei Çözüm Merkezi
  Huawei Türkiye