12 Mayıs 2016

Huawei Güncelleme!

Huawei Ascend Mate 7 kullanıcısıyım. Telefonu 1.5 seneye yakındır kullanıyorum. Daha önce diğer her marka telefonu kullandım A**********n memnun kaldım ancak gereksiz pahalı olduğunu düşündüğümden arayış içerisine girdim. Huawei Ascend Mate 7 görüp araştırdım ve almaya karar verdim. Hatta çevremdeki insanlara alması için baskı yaptım ama mahcup duruma düştüm. Ben android 4.4.2 kullanıcısıyım 2014 yılında kullandığım S*********** tada aynı sürüm vardı bunu aldım yine aynı sürüm 2.5 sene geçti yine aynı sürüm. Artık 6.0 sürümü cıktı piyasaya ama biz hala 4.4.2 kullanıyoruz. 3 defa aradım nisan ayında 5.1 yollayacağız dedi arkadaşlar bir gelişme yok. Sonra yine aradım sorun oldu tarihi ileriye atıldı dedi. Kullanıcılarınızı ne kadar umursadığınız çok belli zaten servis ağınız tam bir sorun. Telefon yapıp piyasaya sürmekle iş maalesef bitmiyor. Bir daha Huawei kesinlikle almam.

Hakan 2.279 Okunma

Cevaplar

  • Hakan12 Mayıs 2016

    Matbu cümleleri kopyala yapıştır yaparak cevap vererek müsteriyi tatmin edemezsiniz. Huawei Türkiye'ye güncelleme yayınlamadı diyerek Huawei Türkiyeyi ayırmaya çalışmak nasıl mantık anlamadım Sizde aynı firmaya hizmet eden kişilersiniz. Ve bu sizin, sizin derken Huawei ailesi olarak söylüyorum kötü ve yetersiz olduğunuzu gösteriyor. Telefon yapıp piyasaya sürerek iş bitmiyor. maalesef Huawei beni hayal kırıklığına uğrattı. Bir daha hiç kimseye tavsiye etmem ve kesinlikle almam.

  • Huawei Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Sayın Müsterimiz, Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Huawei marka ürünlerin ve yazılım güncellemelerinin çıkış tarihleri ve önemli güncel bilgileri Huawei Facebook sayfasını beğenip takip ederek öğrenebilirsiniz. Facebook sayfamız: Huawei Mobile Turkey Telefonunuza; Huawei tarafından Türkiye için yayınlanmamış bir güncelleme yüklemeniz halinde, telefonunuzda bir takim performans sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız bu işlem sonrasında olası problemlerin onarımı "kullanıcı hatası" olarak nitelendirilip bu doğrultuda işlem görebilir. ''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz. Saygılarımızla, Huawei Çözüm Merkezi Huawei Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön