Huawei G7 Kasa Yamulması...

Hakkı P. |

Kullanmış olduğum garantili cihazın kasasında yamulma meydana geldi. Merter'deki yetkili servise cihazı verdim ve hala orada servis buna kullanıcı hatası dedi. O kadar para verip aldığım cihazı ne mantıkla yamulta bilirim kasada meydana gelen yamulmayı ben nasıl yapabilirim? Bir çok kullanıcı burada kasa yamulması ile şikayet etmekte demek ki cihazlarla ilgili sorun var. Huawei bunu kabul edeceğine kullanıcı hatası demekle yetiniyor sorunun çözülmesi için işlemleri yapmanızı rica ederim çözüme ulaşamıyorsanız tüketici heyeti ile iade işlemlerini başlatacağım.

Etiketler :

Kasa-Panel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakkı P.
  29 Mart
  16:56

  Herkese verdiğiniz klasik cevap huaweidende bu bekleniz zaten tüketici hakem heyetiyle sorunumu cozerim siz bu şekilde cevaplar vermeye devam edin müşteri memnuniyeti adına hiçbir adim atmadiginizi bir kez daha belli ettiniz

 • 29 Mart
  12:43

  Sayın Müşterimiz,

  Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Teknik servisimiz hizmet vermekle yükümlü olduğumuz tüm cihazlarımızla alakalı olarak gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra cihazınızın problemine ilişkin olarak bir karara varılır. Teknik servisimizin verdiği kararlar nihai kararlardır.


  ''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz.


  Saygılarımızla,

  Huawei Çözüm Merkezi
  Huawei Türkiye