Huawei Arızalı Cihaz!

Mustafa Ali D. |

Media Markt'tan almış olduğum Huawei cihazımın bir yıl içinde aynı arızadan Teleservice servisine gitmesine rağmen, (ekranda kararma hatası klasik arızadır) ilk iki servise gidişinde sizi oyalamak için 20 gün bekleyip arıza gidermeden geri yollanıyor birkaç ay sonra aynı arıza çıkıyor siz tekrar servise yolluyorsunuz önce parça değişimi diyorlar (aslında ellerinde parça yok) sonra size g7 modelini veriyorlar, sizin cihazınız hangi tip olursa olsun g7 geliyor. Bir yılda yaklaşık 2 ay cihazsız kalabilirsiniz parça zaten ellerinde yok en büyük handikapları yeni cihaz almak zaten aylarca yazışmadan sonra belki...

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  14:10

  Sayın Müşterimiz,

  Cihazınızla ilgili merkezden yapılan bilgilendirme sounucunda cihazınızın sadece Ascend G7 modeli ile değiştirilebileceği belirtilmiştir. Başka bir cihazla değişim maalesef mümkün değildir.

  Huawei Çözüm Merkezi
  Huawei Türkiye

 • 08 Mart
  13:28

  Sayın Müşterimiz,

  Sistemde belirtmiş olduğunuz numara üzerinden size bir dış arama yapılacaktır. Telefon numaranız gizli aramalara kapalı ise lütfen açınız.

  Saygılarımızla,

  Diğer sorularınız için, lütfen bize yeniden yazın.
  Huawei Çözüm Merkezi
  Huawei Türkiye

 • Mustafa Ali D.
  08 Mart
  13:13

  Büyük firmalar bence tüm şikayetler karşısında müşterisine döner sorunun kaynağını öğrenir müşteri memnuniyeti sağlar ben hala firmadan bir cevap ve açıklama bekliyorum bakalım alabilecek miyim?

 • Mustafa Ali D.
  07 Mart
  17:19

  Huaweı servisi kısa zaman önce açılmış bir birimdir firma beni anlamak istememiş sorun bende değil mate modelinde oluşan ekran kararması karşılığında uzatılan servis zamanları ellerinde olmayan parçadan dolayı sizin modeliniz olmayan cihaz yollamaları yaşayan bilir yaşayacaklarda görüp anlar