Huawei 4G Sorunu.

Kahraman M. |

Huawei g7 cihazım 4G 'ye geçtiğim günden itibaren şarjı varken batarya zayıf diye kapanmaya başladı. Geri açılırken de sistem optik ize ediliyor diye yazıp 5 dk sonra açılıp tekrar kapanıyor. Bataryadan diye düşünüp yeni batarya taktırdım ama sorun devam etti. Huawei teknik servise mail attım cevap olarak format atmam gerektiğini söylediler yaptım ama sorunum düzelmedi. 4G'yi kapatıyorum hiçbir sıkıntı yok. 4G 'yi açında sanki saat saniyesi gibi tek tek düşüyor şarj. Sistemsel bir hata var g8 telefonumda ise konuşurken de ses gidiyor. Onda da 4G'yi kapatıyorum sorun çözülüyor. G serisinin genelinde 4G de sıkıntı var acil çözün. Şarjın nasıl bitip kapandığını videoya çekip atabilirim de.

Etiketler :

3G Kurulum Yazılımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kahraman M.
  09 Mayıs
  14:10

  G 8 telefonum zaten aldığım gün bozuk çıktı teknik servise gönderdim ana kart arızası diye yenisini gönderdiler. şimdi de 4 G hatası diye göndereceğim 2 aylık telefonum tekrar içi açılacak yine tamir görecek. bu rituel sürekli böyle tekrarlanacak mı? komple para iademi yapın tekrar tekrar telefon göndertip mağdur etmeyin

 • 09 Mayıs
  12:54

  Sayın Müşterimiz,

  Cihazınızı Huawei'nin teknik servise gönderebilirsiniz. Teknik servis inceledikten sonra size geri dönüş yapacaktır. Huawei'nin teknik servisi size en kısa sürede bilgi verilecektir. Cihazınızı Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli ve ücretsiz şekilde gönderebilirsiniz. Postanın içine cihazınızla ilgili durumu yazarsanız, işlemleriniz daha hızlı bir şekilde yapılacaktır. Cihazınızın faturasının fotokopisini içine koyunuz. Cihazınızın sim kartını ve varsa hafıza kartını çıkartmayı unutmayınız.

  Yurtiçi Kargo gönderi numarası: 219639832
  Huawei Yetkili Servis Merkezi
  General Ali Rıza Gürcan Cad. Alparslan İş Merkezi no:29 / Z1 Merter / İstanbul
  +90 212 380 22 00

  Daha sonra cihazınızın IMEI numarası ile cihazınızın durumunu alttaki linkten sorgulayabilirsiniz.

  http://www.fixsmart.com.tr/tr-TR/online-islemler/urun-durumu-sorgulama/huawei-urun-durumu-sorgulama

  Saygılarımızla,

  Diğer sorularınız için, lütfen bize yeniden yazın.
  Huawei Çözüm Merkezi
  Huawei Türkiye