05 Haziran 2015

Huawei 35 Gündür Yedek Parça Bekleniyor!

1 Mayıs 2015 tarihinde Huawei Ascend g7 Marka telefonumu şarj soketinde oluşan bir sıkıntıdan dolayı Aliağa Avea bayii aracılıyla İzmir servisine gönderdim ama aradan 35 gün geçmesine rağmen telefonumu sorduğumda yedek parça bekleniyor şeklinde bir cevapla karşılaştım.

35 gündür telefonsuzum ne mağduriyetimi gidermek için bir cihaz gönderildi ne de başka bir şey. Mağduriyetimi gidermek için bir cihaz istediğimde İstanbul Huawei'den alabileceğim söylendi. İzmir de otururken bir telefon yüzünden İstanbul'a mı gideceğim? Telefondan memnundum ama servisi yüzünden bir daha Huawei'yi tercih etmeyi düşünmüyorum.

Furkan 2.272 Okunma

Cevaplar

  • Furkan 13 Haziran 2015

    1 Mayıs 2015 tarihinde Huawei Ascend g7 Marka telefonumu şarj soketinde oluşan bir sıkıntıdan dolayı Aliağa Avea bayii aracılıyla İzmir servisine gönderdim ama aradan 30 iş günü geçmesine rağmen Teleservice'in telesekreterinde yedek parça bekleniyor ibaresiyle karşılaştım. Cihazı teslim ettiğim Avea bayii tadilata girdiğinden onlarla da iletişim kuramıyorum. Yasal hükümlülük süresi olan 20 günü geçtiği halde hala mağduriyetim giderilmedi. Bu yüzden hakkımı yasal yollarla aramaya karar verdim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön