24 Nisan 2013 #1760623

HTC Yeni Cihaz Bozuk!

19. 2. 2013 tarihinden itibaren telefonumu belli sorunlardan dolayı Teleservice Maltepe şubesine 6 defa verdim. Telefonu 5. kez verdiğimde değişim hakkı aldım, telefonun değişimi yapıldı. Aldığım sıfır telefon (servis tarafından kontrol edilmiş) bozuk geldi(bataryası şişmiş, imei numarası yazan yer sonradan ilave edilmiş gibi boşlukta duruyordu. ).


Anladığım o ki bozuk alınan telefonların parçalarını değiştirip başka kullanıcıya geri veriyorlar. Bana yine telefonu getirin değiştirelim dediler ben de verdim. Fakat ben ne HTC ye ne de Teleservice e güvenmiyorum artık. Ne yapacağımı bilmiyorum. Para iadesi için mahkemeye versem kazanabilir miyim?( ve bu süreç içerisin de yedek telefon da vermediler)

Hamit 371 Okunma

Cevaplar

  • Hamit27 Nisan 2013

    Yaşadığım bu süreç içerisinde ne htc ne de teleservice in hiç bir yardımını görmedim. O kadar görüşmem oldu her iki tarafla da, söyledikleri tek şey yaşadığınız bu süreçten ötürü özür dileriz, telefonunuzu tekrar getirin(servise bırakın). 13-14 defa teleservice e gittim geldim. 2 Ay'a yakın, kendi imkanlarımla edindiğim telefonla idare ettim (çünkü yedek telefon vermediler). Böyle kötü bir firma görmedim(evet cihaz değişimi oldu ama 3 defa telefonda parça değişikliği ve 4 defa servise bıraktığım için oldu.). Ben HTC nin en azından yedek telefon vererek müşteriyi az da olsa memnun etmesini beklerdim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön