22 Ocak 2014

HTC Wildfire S'in Hafıza Sorunu Var.

Henüz 2 yıl önce almış olduğum az akıllı telefonumun ana belleğinin uygulama yüklemesine yetmemesi dolayısıyla HTC firması ile iletişime geçtim. Kendilerine internette yüklenecek yeni bir yazılım ile uygulamaların hafıza kartına taşınabilmesine olanak sağlanabileceğini anlatan bir makaleye şahit olduğumu bildirdim.

Telefonumdan ilk yıl memnun olmama rağmen ,son 1 yıldır hafıza sorununa çözüm aradığımı hafızanın orijinal telefonda yüklü gelen programları (youtoube ve google play, peep vb birkaç program daha) çalıştırmaya dahi yetmediğini söyledim. Kendileri bırakın benim için çözüm üretmeyi, kendilerinin almış oldukları HTC cha cha telefonlarında kendilerinin de aynı sorunu yaşadıklarını söyledi.

Yunus 234 Okunma

Cevaplar

 • Yunus 09 Mart 2016

  2 yıl 2 aydır yanıt vermediler. abv

 • Yunus 27 Ekim 2015

  Halen geri dönüş yapılmadı.

 • Yunus 14 Nisan 2015

  Halen geri dönüş bekliyorum HTC Türkiye'de bulunmayı hak etmeyen bir firmadır. 1 yıl 2 ay 'dır yanıt vermeyen firmaya yazıklar olsun.

 • Yunus 03 Şubat 2014

  yukarıda firmanın çözüm sürecine ait yaptıklarına ait değerlendirmelerim sorulmuş. HTC tarafından geri dönüş dahi yapılmadı. Kesinlikle almayacağım HTC. Hatta geçen hafta başka marka ürünü aldım bile. HTC öğrenmek isterse arasın markayı söyleyeyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön