07 Aralık 2015

HTC Ürününe Sahip Çıkmama.

Telefonumu alalı 9 ay oldu. Telefonumu alırken kasko ve distribütör firmanızın garantisi kapsamında satın aldım. Telefonumun ekranı kırıldı kasko kapsamında yapacağım dediler gönderdim. Söylendiği gibi kasko kapsamında tamir edilmedi ve kasko kağıdımı kaybettikleri için. Kaskodan yararlanamadım. Tekrar servisinize gönderdim yaptırayım dedim. 730 TL onarım ücreti çıkardılar. İndirim yapacağız falan dediler geçen seferden daha yüksek fiyat çıkardılar. Merak ediyorum HTC kim, distribütör firma ne. Her şey için ayrı ayrı derdini anlat. Dalga geçer gibi her aradığında farklı kişiler farklı bilgiler versin. Her seferinde 200 TL telefon faturası bayıl. Tamiratı yaptıracak başka firma olmasın.

Hulusi 735 Okunma

Cevaplar

  • Hulusi 09 Aralık 2015

    Bütün form ve sitelerde uğradığım mağduriyeti dile getireceğim. Kasko kagidimida kaybettiler. Firma olarak distribitor firmaya hiçbir yaptırmanız yok. İşinize geldiği gibi çift başlı yaşamaya devam edin. Bir geri dönüş bile yapmayın. HTC bir daha almam, aldirmam. Kumsal kimliğe bürünmüş sandiginiz ticaretinizde başarılar.

  • Hulusi 04 Aralık 2015

    Zihniyetimiz değişmediği sürece. Bu ucuzculuktan kurtulamayız. Telefonumu çöpe atıyorum. Bu saaten sonra HTC falan bir daha bulaşmam. Gider General Mobile alırım daha iyi. En azından malına sahip çıkıyor.Adamlar 3 günde tamirat yapıyor. Müşteri hatası olsa bile yardımcı oluyorlar. En azından fiyatları uygun servisleri var. Dakikası bilmem kaç liradan para almıyorlar. Tek bir yerle muhatap oluyorsun. Bundan sonra HTC mi,General Mobile mi. Sizler karar verin arkadaşlar.

  • Hulusi 04 Aralık 2015

    Tamirat için çıkarılan masraf bugün telefonun rayiç bedeli. HTC Türkiye merkezini kurmuşsunuz ne yapıyor. Köydeki mithat emmi kamerasını açamadı, hatice teyze candy crush saga oynamadı. Bir tek yapabileceğiniz bu mu? Bir de markanın sloganına bak " sessizce muhteşem" miş. Yapabileceğiniz anca her aradığımda e-postama bir form göndermek. Müşteri temsilcisi senin sitemini dinlesin en son da yapacak bir şey yok deyip bir e-posta göndersin. O e-postaya da geri dönüş yapılmasın ve hiç atılmamış olsun. Bu mu yani kaliteden anlayışınız? Sadece laf salatası yapmak mı. Herkesle ayrı ayrı muhatap olup, hiçbir çözüm üretememek mi. Zaten canım ülkemde hangi marka olursa olsun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön