02 Nisan 2013

HTC Satış Sonrası Hizmet Yok!

Alalı yaklaşık 1 sene olan HTC one x telefonum bir ay içinde 4 kez servise gitti. Servis ilkinde şikayetimden sadece 1 tanesini tamir etti (oda ana kart değişimi ile oldu) diğerinde söylemesine göre yeni yazılım yüklemiş temassızlığı gidermiş, temizlemiş ve yeni yazılım yüklemiş. Ancak hepsi yanlış olduğu gibi geri verdiler. Anında daha almadan itiraz ettim geri aldılar.

Sonrasında tekrar düzelttiler hesapta. Son kez bugün verdim. HTC yi defalarca aradım oradaki arkadaşlar sadece ilgileneceğiz arayacağız diye vaatlerde bulunuyorlar sadece başka bir şey yok. Son olarak HTC bugün aradım telefonu değişmelerini istedim ancak neymiş telefonu değiştiremezlermiş.

Burak 191 Okunma

Cevaplar

  • Burak05 Mart 2014

    HTC ve KVK firması ısrarlı taleplerimden sonrası en nihayetinde bu şikayeti yazmamdan 4 hafta sonra (bu arada buraya yazılan şikayetlerin firma üzerinde hiçbir etkisi yok bilginize) ve 5. arızasında cihazı değiştirdiler. Sıfır cihaz verdiler. Ancak verdikleri sıfır cihazda bir yılın sonuna gelmeden sıkıntı göstermeye başladı. Ekranda sarı leke ve kulaklık sesinde azalma problemleri gösteriyor. Diyeceğim odur ki HTC alacak olan arkadaşlar 1 kere değil 2 kere değil 3 kere kere düşünsünler. Bakalım göndereceğim telefon için ne bahaneler saydıracaklar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön