14 Nisan 2016

HTC One a9 Grey Ekran Çatlaması!

20.12. 2015 tarihinde 2499 TL'ye aldığım HTC Öne a9 model telefon iki ay kullanım sonucu ekran hiçbir darbe olmamasına rağmen çatladı bir süre sonra 30 03 2016 tarihinde HTC yetkili servisi Teleservice Ataşehir merkezine gittim telefonu teslim ettim hiçbir darbe olmamasına rağmen telefonun kenarındaki boya sıyrılmasını bahane ederek garanti kapsamında yapılmayacağını ücretli yapılacağını bildirdiler.

Peki yapın dedim ve ayrıldım bir iki gün sonra arandım ücretin 291.83 TL olduğunu bildirdiler. Garanti Bankası'na ücreti yatırın dediler, aradan 15 gün geçti arandım telefonunuzu teslim alın dediler.

Servise gittiğim de ücreti yatırmadığınız dan dolayı telefonunuzu geri alın dendi, ben telefonum yapılmıştır ücretini ödeyip teslim alacağımı zannediyordum, söyledikleri önce parayı yatıracaksınız daha sonra telefonunuz yapılacak, peki buyurun ücretinizi dediğimde ise elden alamayız bankaya yatırın dediler..

Hanifi 799 Okunma

Cevaplar

  • Hanifi13 Nisan 2016

    Sonuç olarak hem kalitesiz telefonu 2500 TL ödeyerek aldık 2 ay sonra ekran kırıldı ve servis bahane bularak garantiye almadı ve önce bankaya para yatır öyle yapalım demeleri hiç yakışır bir durum değil ödemeyi geç yaptığınızda ise telefonunuzu gelin iade alın diyorlar 2 gün önce tekrar telefonu servise verdim ücretini bugün emrettikleri gibi banka hesaplarına yatırdım şimdi telefonumun yapılmasını bekliyorum bu ülkede hatasız kullanıcı var mı merak ediyorum tüm halkımız mı hatalı kullanıcı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön