07 Temmuz 2015

HTC Kronik Arızalı Cihazım Tamir Edilmiyor.

Cihazımda; 1) yakınlık sensoru arızası var telefonla konuşurken kendi kendine menülere giriyor uçak moduna alıyor ekranın parlaklığını kesiyor 2) şarj çok az gitmesi 3) cihazın el yakacak kadar ısınması 4) telefonun açma kapama tuşunun içine kaçması 5) Teleservice denilen oyalayıcı sorumsuz teknik servisin ana kart değişimi sonrası şarj yerini yamuk monte etmesi gibi sorunları var 7. kez servise gitti Teleservice Adana da olmadığı için kargo ile gidiyor cihazımda çizik yokken dahi çizikler var diye servis raporuna işlemesi cihazın arızalarını servis raporuna girmemesi daha ne sayayım ki .

Gürayeray 918 Okunma

Cevaplar

  • Gürayeray 06 Temmuz 2015

    Cihazımda; 1) Yakınlık sensörü arızası var telefonla konuşurken kendi kendine menülere giriyor uçak moduna alıyor ekranın parlaklığını kısıyor 2) Şarj çok az gitmesi 3) Cihazın el yakacak kadar ısınması 4) Telefonun açma kapama tuşunun içine kaçması 5) Teleservice denilen oyalayıcı sorumsuz teknik servisin anakart değişimi sonrası şarj yerini yamuk monte etmesi gibi sorunları var 7. kez servise gitti Teleservice Adana da olmadığı için kargo ile gidiyor cihazımda çizik yokken dahi çizikler var diye servis raporuna işlemesi cihazın arızalarını servis raporuna girmemesi daha ne sayim ki resmen tokat yedim HTC Vodafone ve Teleservice üçlüsünden resmen üç ayağa aldılar bizi kime dava açacağım şaştım?

  • Gürayeray 06 Temmuz 2015

    Cihazımda; 1)Yakınlık sensörü arızası var telefonla konuşurken kendi kendine menülere giriyor uçak moduna alıyor ekranın parlaklığını kısıyor 2)Şarj çok az gitmesi 3) Cihazın el yakacak kadar ısınması 4)Telefonun açma kapama tuşunun içine kaçması 5)Teleservice denilen oyalayıcı sorumsuz teknik servisin anakart değişimi sonrası şarj yerini yamuk monte etmesi gibi sorunları var 7. kez servise gitti Teleservice Adana da olmadığı için kargo ile gidiyor cihazımda çizik yokken dahi çizikler var diye servis raporuna işlemesi cihazın arızalarını servis raporuna girmemesi daha ne sayim ki resmen tokat yedim HTC Vodafone ve Teleservice üçlüsünden resmen üç ayağa aldılar bizi kime dava açacağım şaştım?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön