HTC Kronik Arızalı Cihazım Tamir Edilmiyor.

Gürayeray D. |

Cihazımda; 1) yakınlık sensoru arızası var telefonla konuşurken kendi kendine menülere giriyor uçak moduna alıyor ekranın parlaklığını kesiyor 2) şarj çok az gitmesi 3) cihazın el yakacak kadar ısınması 4) telefonun açma kapama tuşunun içine kaçması 5) Teleservice denilen oyalayıcı sorumsuz teknik servisin ana kart değişimi sonrası şarj yerini yamuk monte etmesi gibi sorunları var 7. kez servise gitti Teleservice Adana da olmadığı için kargo ile gidiyor cihazımda çizik yokken dahi çizikler var diye servis raporuna işlemesi cihazın arızalarını servis raporuna girmemesi daha ne sayayım ki .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürayeray D.
  06 Temmuz
  19:47

  Cihazımda; 1) Yakınlık sensörü arızası var telefonla konuşurken kendi kendine menülere giriyor uçak moduna alıyor ekranın parlaklığını kısıyor 2) Şarj çok az gitmesi 3) Cihazın el yakacak kadar ısınması 4) Telefonun açma kapama tuşunun içine kaçması 5) Teleservice denilen oyalayıcı sorumsuz teknik servisin anakart değişimi sonrası şarj yerini yamuk monte etmesi gibi sorunları var 7. kez servise gitti Teleservice Adana da olmadığı için kargo ile gidiyor cihazımda çizik yokken dahi çizikler var diye servis raporuna işlemesi cihazın arızalarını servis raporuna girmemesi daha ne sayim ki resmen tokat yedim HTC Vodafone ve Teleservice üçlüsünden resmen üç ayağa aldılar bizi kime dava açacağım şaştım?

 • Gürayeray D.
  06 Temmuz
  19:38

  Cihazımda; 1)Yakınlık sensörü arızası var telefonla konuşurken kendi kendine menülere giriyor uçak moduna alıyor ekranın parlaklığını kısıyor 2)Şarj çok az gitmesi 3) Cihazın el yakacak kadar ısınması 4)Telefonun açma kapama tuşunun içine kaçması 5)Teleservice denilen oyalayıcı sorumsuz teknik servisin anakart değişimi sonrası şarj yerini yamuk monte etmesi gibi sorunları var 7. kez servise gitti Teleservice Adana da olmadığı için kargo ile gidiyor cihazımda çizik yokken dahi çizikler var diye servis raporuna işlemesi cihazın arızalarını servis raporuna girmemesi daha ne sayim ki resmen tokat yedim HTC Vodafone ve Teleservice üçlüsünden resmen üç ayağa aldılar bizi kime dava açacağım şaştım?