HTC Değişim Yapmıyor!

Kenan Ö. |

21/08/2013 tarihinde açılan cihaz talebinde bulundum . Dosyama maalesef HTC yetkililerini defalarca aramalarıma rağmen, devamlı oyalama taktiği uygulamakta . Yok stoklarda telefon yokmuş , yok k** bey biz sizi ararız hep aynı senaryo . Bugün saat 11:20 sularında Çağlayan Adliyesi'ndeki Tüketici Mahkemesine başvurdum . Dilekçemi yazdırıp gerekli işlemlere yaptırdım ve davamı açtım .

Tüketiciyi mağdur et, onu dikkate alma . Hep yıldırma politikası yap, ama benim bu işin peşini bırakmaya hiç niyetim yok. Tatlılıkla tüketiciyi mağdur etmeden, kırmadan bu işi çözseniz ve bu kadar şikayet almasanız . Oysaki ne umutlarla HTC demiştim . Ama şimdi hiçbir güvenim kalmadı.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Kenan Ö.
    17 Eylül
    00:08

    Htc olan guvenim kesinlikle bitmiştir ürününün arkasinda durmayan bi firmayla asla iyne bile almam koskoca htc su ana kadar ne aradi ne sordu daha bu ilkedeki bu tuketiciyi hice sayan bi firma nekadar guvenilir oldugu tartismaya aciktir 1900 tl kazandir ama tuketiciyi hice say buda size yakisan bi hareketmidir sorarim size bu ulkede hak var hukuk var adalet var ben sonunakadar hakkimi ariycam ben mahkemeye gitmeden cozelim istedim defalarca aradim ama beni yok saydiniz lutfen firmanizin agirligi gibi davranin sizin avukatlariniz varsa bizimde tuketici mahkemelerimiz tukwtici hakem heyetimiz var