10 Nisan 2014

HTC Çok Isınıyor ve Ses Sorunu Var.

31/04/2014 tarihinde Demir Ören AVM Media Markt'tan satın aldığımız HTC'yi en az 3 saatte şarj olduğu gibi şiddetli şekilde ısınıyor kullanımı sırasında. İnternete bağlandıktan dakikalar sonra elde tutamayacağınız kadar ısınıyor, ekran camı cayır cayır yanıyor.

Üstelik telefon volüm ayarları yok. Örneğin; bir müzik dinlemek için kulaklık sesinizi açtınız, telefon o volüm de çalıyor, mesajda o volüm de çalıyor. Oyun oynarken ses kıstıysanız gece, sabah alarmınızı ve gelen aramaları duymuyorsunuz. Mesaj saklama klasörleri yok ve çalan müzik denediğim kulakların hepsinde hışırtılı. 1 haftalık telefonu tamire yollayalım diyorlar. iade almalılar yoksa kesin kararlıyım dava açacağım.

İlker 717 Okunma

Cevaplar

  • İlker 14 Nisan 2014

    Görüldüğü üzere HTC Firması cevap dahi vermemiş.1 Hafta önce alınan telefondaki şiddetli ısınma sorunu korkutucu düzeyde, ciddi söylüyorum elinizde tutamıyorsunuz ve eliniz kuruyor ısıdan dolayı.Mesaj kutusu dahi yok, yani giden gelen mesajlar gibi... Isındıkça interneti vs... kullanamaz oluyorsunuz...Teknolojinin geldiği son vaziyet bu olmamalı, ve ürünlerinin arkdasında durmadıkları zaten buraya cevap vermediklerinden belli...Tamamen kandırıldık sanırım....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön