HTC Arızalı Ürün!

Güldane D. |

Vodafone cep merkezinden faturama ek olarak HTC 820 telefon aldım ve telefon bir ay bile kullanamadan telefon donmaya başladı, ayrıca ekran açılmıyordu şebeke sorunu da vardı karşı tarafla görüşme yapamıyordum sesim sürekli kesiliyordu.

Vodafone müşteri servisini aradım red7 abonesi olduğum için gelip telefonu evimden aldılar ve servise götürdüler, yaklaşık bir ay telefon serviste kaldıktan sonra elime geldi anakartın değiştiğini söylediler ve telefonu 3 gün bile kullanamadan tekrardan arıza verdi telefon dondu ve bir daha ekran açılmadı. Bugün tekrardan Vodafone tarafından evimden alındı, servise gönderildi ben bu telefonu alalı 2 ay oldu ama bir ay bile kullanamadım.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Güldane D.
    03 Aralık
    17:05

    HTC nin bu telefonu ya yenisiyle değiştirmesi gerekiyor ya da para iadesi yapması gerekiyor. Telefondaki sorunlar gerçekten ciddi durumda. Fakat öğrendim ki HTC arızalı ürünü değiştirmiyormuş sadece tamir ediyormuş. Nereye kadar tamir edecek çok merak ediyorum.Ayrıca sadece buraya yazmakla da kalmayacağım .Telefonum eğer yenisi ile değiştirilmezse tüketici hakları mahkemesine de başvuracağım, gereği eminim orada yapılır. HTC gibi büyük bir firmanın böyle dayatma yapması da onun ayıbını gösterir.Kesinlikle HTC telefon kimseye önermiyorum.