13 Temmuz 2013

HTC 2 Aylık Cihaz 2 Kez Servis Gördü 3.Kez Gönderin Dediler!

3 ay önce aldığım HTC One S telefonumda çıkan ekran lekesi probleminden dolayı, Haziran başı gibi Teleservice'e gönderdim. Ayrıca konuyu HTC'ye mail ile ilettim. Telefon 10 gün sonra parça değişimi yapılmıştır diye geri geldi. Telefonun sanırım ekranını değiştirmişlerdi. Fakat telefonda bu sefer daha büyük bir problem çıktı.

Home tuşu sürekli basılı kalıyor yada sık sık basılıyormuş gibi tepki vermeye başladı. Servise geri göndermemi söylediler. Yaklaşık 13 gün sonra geri geldi , fakat telefon daha kötü durumda idi. Aynı hata devam ediyordu ve ekran ile kasanın birleştiği yerde naylon parçası sıkışmıştı ve arka alt kapak açıktı. Tekrar göndermemi istediler.

Şahin 165 Okunma

Cevaplar

  • Şahin16 Temmuz 2013

    Hizmetin sadece satana kadar olduğu bir firma (HTC) yada Türkiye içinde tam olarak yapılanamamış olmalarından kaynaklı eksiklikleri var. Teleservice HTC ile istediği gibi oynayabilir, ben telefonumu 3 kez servise gönderdim, böyle giderse sayı 6-7 olacak gibi, yapılan hiçbir iyileştirme yok. Hata düzeltilmeden bana geri geliyor bende tekrar geri gönderiyorum fakat servis HTC den her seferinde parasını alıyorsa şuan benim telefon için bir telefon bedelini ödemiştir zaten. Bu parayı servise yedireceğine kullanıcılarını memnun etmenin yolunu aramalı. Unutmamalı onun hedef kitlesi bizi, bizi memnun etmeli, servisleri değil. Sadece 1 gün nette araştırdım, yüzlerce benzer problemler var.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön