08 Ekim
#12748794

HSBC Tasfiye Olunacak Alacaklar Sorunu

E-devlet üzerinden almış olduğum Türkiye Bankalar Birliği risk merkezi raporumda tasfiye olunacak alacaklar, zarar niteliğindeki krediler adı altında bankanıza 2013 - 2014 - 2015 yılından borcum gözükmektedir.


Benim bankanıza böyle bir borcum bulunmadığı ve her türlü ilişiğimi yıllar önce kesmiş olduğum halde risk merkezinde borcum olduğunu gösterilmesi her türlü kredi çekmeme engel teşkil etmektedir.


Bu nedenle mağduriyetimin giderilmesi için nedeninin tarafıma bildirilmesini, ayrıca borcumun olmadığının tespiti halinde de tasfiye olunacak alacaklar, zarar niteliğindeki krediler altındaki gözüken borçlarımın silinmesini istiyorum.

Serkan Serkan 315 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • HSBC Temsilcisi09 Ekim

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

  • HSBC Temsilcisi09 Ekim

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler