27 Mayıs
#12035489

HSBC Ödenmiş Kredilerin Donuk Ve Tasfiye Niteliği!

Şu an HSBC Bankasına 1 TL bile borcum olmamasına karşın T.C. Devletine yapmış olduğunuz yanlış bilgilendirmeden ötürü bankanızı kınıyorum.
E-devlet üzerinden verilmeye başlanan Bankalar Birliği risk merkezi raporunda HSBC'ye ait donuk alacaklar başlığı altında tasfiye olunacak ve zarar niteliğinde bana ait 20 ayrı borç kaydı görünmektedir.
Bu olumsuz ve yanlış bilgilendirmenin acilen ortadan kaldırılmasını talep ederim.
Acil düzeltilme sağlanmaz ise Avukatım aracılığı ile durumu düzelttirmek durumunda kalacağımı ifade ederim.

Barış Barış 1.064 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Barış'ın Teşekkür Mesajı28 Mayıs

    Kısa sürede aranarak bilgilendirildim. Merak edenleri bilgilendirmek açısından yazayım, Findeks puanınıza herhangi bir olumsuz etkisi yokmuş. Çıkan yasa gereği gözükmek zorunda olan bir bilgilendirme. Arayan hanımefendinin yardımsever ve ilgili tavrından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

  • HSBC Temsilcisi28 Mayıs

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

  • HSBC Temsilcisi28 Mayıs

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler