sta-1-hoverYetersiz Çözüm

HSBC Kredi Kart Yasal Takip!

Tusem Tusem13 Ekim 02:31

Yıllardan beri kullandığım HSBC kredi kartım vardı ve bir anda bankanın bulunduğum şehirden kaldırılması ATM’sinin olmayışı ve daha sonra şikayetlerde bulunduğum halde ki kayıtlarında mutlaka vardır ATM yapıldığını oradan borcumu ödeyebileceğimi söylediler ama ödeyemedim.

 Çünkü evet ATM yapılmış fakat ya arızalı ya kapalı ya da işlem yapmadı defalarca denedik ama hiçbir şekilde yatıramadık sonrası birkaç kez başka şehirlerde yatırmak istedik olmadı ve bir şekilde toplu olarak 1500 olan borcumu 1600 TL olarak yatırttım ve kartı kapattırdım üzerinden sanırsam bir buçuk ya da iki yıl geçti ve şimdi çalıştığım banka ve diğer bankalardan hiçbir işlem yapamıyorum.

Çünkü bizim görüşümüzle kara listeye alınmışım ve şu an benim bebeğimin ameliyat olması gerekli maddiyat olarak gerçekten çok sıkıştım ne bir kredi çekebiliyorum ne de başka bir şey yapamıyorum bir yıldır karşıma çıkıyor ödediğim halde borcumu ki kredi notumda şu an gayet iyi ne olur bana yardımcı olun nereden kaldırılıyorsa ya da siliniyorsa.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

HSBC Logo HSBC 23 Ekim 17:48

İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

HSBC Logo HSBC 13 Ekim 17:49

İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler