21 Eylül
#12647656

HSBC Kart Üyelik Ücreti Aldı

1328 ile biten kredi kartımdan 20 09 2019 tarihli 119 TL kart aidat ücreti kesintisi olmuş. HSBC Bank. Müşteri temsilcimiz tüketici hakem heyet başvurusu yap denildi. Bu zamana kadar yasal olmayan hukuken. Kart üyelik ücreti tarafıma iade edilmişti ve şu an neden tüketici heyete başvurulsun deniliyor tarafımdan kesilen aidat ücreti 119 TL'nin iadesi istiyorum.


HSBC Bank müşterisi olarak yıllardır aktif kart kullanıcısıyım ve ödemelerim düzenlidir. İlgili birimin dikkatine kesilen ücret iadesi yapılsın lütfen.

Onur Onur 350 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Onur'un Teşekkür Mesajı23 Eylül

    23/09/2019 tarihinde HSBC Bank müşteri temsilci ile tarafıma görüşme sağlanmış olup Talebime yanıt verilerek. İletmiş olduğum şikayetime cevap aldım. HSBC Bank a. Ş Ve Müşteri. Temsilci Birimine Teşekkürlerimi. Sunarım.

  • HSBC Temsilcisi23 Eylül

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

  • HSBC Temsilcisi23 Eylül

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

Ziyaretçi Yorumları