sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Hsbc Bilgi Güncelleme İçin Şube Yok

Ercan Ercan20 Ekim 19:57

Daha önce müşterisi olduğum banka şu an şube kapattı ve maalesef internet bankacılığına erişimimiz yok. Telefon gibi bazı kişisel bilgilerimizin güncellenebilmesi için en azından faks ile gönderdiğimiz bilgi ve dilekçeleri işleme almalarını rica ediyoruz. En yakın şube için birkaç günümüzü harcamalıyız. Böyle bir Covid sürecinde bir bankanın yapamayacağı iş değil. Böyle bir bankaya hiç yakışmıyor. Rastgele şube kapatıyorsunuz. Onlarca müşteri mağdur oluyor. Tamamen kapatmıyorsunuz ama metropollerde onlarca şubenin anlamı yok. Banka kişisel bilgilerimi güncellemiyor.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Ercan 2 hafta önce

Maalesef hiçbir çözüm yok. Müşteri hizmetlerini kayıt sonucu için aradım bana bir numara verdiler Genel Müdürlüğü arayın dediler. Aradım genel müdürlükte bayan telefonu açtı siz ne için arıyorsunuz diyerek azarladı resmen. Banka mı emin olamadım.

HSBC Logo HSBC 3 hafta önce

İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize SMS aracılığı ile talebi konusunda bizi araması için bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

profile-icon Ercan 23 Ekim 20:49

İletişime geçeceklerdi ama bekliyoruz. Sanki bankada sıra bekliyoruz? ING Bank ile aynı anlayış aynı muamele görüyoruz. Müşteriyi anlayan yok! Bilgi güncellemek bu kadar mı zor?

HSBC Logo HSBC 21 Ekim 18:07

İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler