10 Eylül 2013
#2004935

HSBC Bank'ın İnternet Bankacılığını Kullanamıyorum!

14.06.2013 tarihinde telefon bankacılığı tarafından verilen adrese aşağıdaki maili atmama ve daha sonrasında internet sitelerinin İnfo adreslerine de bildirimde bulunmama rağmen yaklaşık 3 aydır sorunum çözülememiştir.


Dolayısıyla internet bankacılığı hizmetini kullanamamaktayım.


"4,5 yıldır kullandığım HSBC Bank internet bankacılığından mobil güvenli anahtar uygulamasını kullanmaya başladığımdan bugüne kadar kullanamamaktayım. Bugün içinde 2 kere ATM'den 4-5 defa telefon bankacılığından şifrelerimi resetlememe rağmen ve son durumda telefon bankacılığı müşteri temsilcisi ile aşamaları bire bir takip etmeme rağmen sorun çözülmedi."

Barış Barış 137 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • HSBC Temsilcisi11 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

  • HSBC Temsilcisi10 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimiz ile irtibatımız devam edecektir . Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları