04 Eylül 2013
#1993239

HSBC Bank Şifreli İşlemleri Zorlaştırmış!

İnternet bankacılığına girerken istenen tek kullanımlık şifreyi mobil uygulamadan mobil güvenli anahtar ile üretip giriyorum, fakat her seferinde yanlış şifre deyip birkaç denemeden sonra bloke ediyor.Telefon bankacılığı ile şifreleri sıfırlayıp tekrar deniyorum yine aynı.


SMS şifre sistemi ile girebiliyorum onda sorun yok, fakat onda da çoğu işleme izin vermiyor, tek şifre ile giriş yapmamı istiyor. Zaten bir sürü şifre ile girmemizi zorlaştırdığınız şu sisteminiz doğru çalışsın artık lütfen. HSBC Bank insanlara eziyet çektiriyorsunuz resmen.

İsmail İsmail 99 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İsmail04 Eylül 2013

    ''Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.'' cevabı gerçeği yansıtmamaktadır.Şahsi mail adresime hiçbir cevap maili gelmemiştir.Banka maaş müşterisi olmama rağmen çözüm yolu gösterilmemiştir.

  • HSBC Temsilcisi04 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

Ziyaretçi Yorumları