19 Şubat 2013
#1640014

HSBC Bank Personeli Bilgilendirmede Yetersiz!

HSBC Bankasının bedava kredi fırsatından yararlanmak istedim bankanın telefon bankacılığını arayarak bu kampanya benim kredi kartında gözüküp gözükmediğini öğrenmek için bilgi istedim (15. 02. 2013). bana verilen bilgiye göre çekebileceğim söylendi ve işlemi nasıl yapacağım tarif edildi.


Bende diğer gün kredi kartına olan borcumu ödemek için tüm maaşımı yatırdım daha sonrada bedava krediyi çekmek istedim ama banka bana bedavayı geç en yüksek faizden para veriyor. telefon bankacılığını tekrar aradığımda(17. 02. 2013)


Personelin bana yanlış bilgi verdiği söylendi personelin yanlış bilgi vermesi benim tam bir ayıma mal oldu. madem personeliniz yeterli bilgiye sahip değil telefona neden cevap veriyor?

Orhan Orhan 51 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • HSBC Temsilcisi17 Nisan 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

  • HSBC Temsilcisi19 Şubat 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

Ziyaretçi Yorumları