11 Nisan 2013
#1737880

HSBC Bank Maaş Kartından Hesap İşletim Ücreti!

Ben kars hsbc de maaşını alan bir memurum. Kurum başka bankayla anlaştı ben de hsbc den hiç işlem yapmadım hesapta da 5 lira gibi bir mebla vardı kartı iptal etmeye gittim baktım hesapta hiç para yok sebebini sordum bana hesap işletim ücreti dedi normalde 7.25 de sizin hesapta 5 lira olduğu için o kadar kesilmiş dendi.


Sonra kartı iptal ediyorum dedim bu sefer de 3.68 lira para istediler bu ne dedim ek hesap varmış dediler bu da ondan dolayı dediler bize 3600 liralık ek hesap vermişler ben istemedim ve kullanmadım sadece bir kere maaşımdan sonradan kesinti yapmışlardı 20 lira ek hesaptan kesmişler ben de hemen ödedim zaten faizini de aldılar şimdi bu kesilen paralar yasal mı?

Davut Davut 195 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • HSBC Temsilcisi11 Nisan 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

Ziyaretçi Yorumları