01 Nisan 2014
#2376640

HSBC Bank Kredide 1 Yıl İçinde Müşteri Bilgisi Harici 2 Kez Sigorta Ücreti Aldı

Gölcük şubesinden 2010 Ağustos'da konut kredisi kullandım. 2011 yılında Ağustos ayında süresi biten Dask ve konut sigortası banka tarafından yenilendi. Fakat aynı yıl bilgi verilmeden kredili mevduat hesabım üzerinden 2. kez Dask ve konut sigortası aynı konuta kesilmiştir.


Bununla ilgili olarak herhangi yazılı ve sözlü bir bilgilendirme yapılmadı. 2014 ocakta kredi taksitim için şubeye gittiğimde 1750 TL kredili mevduat hesabı borcum olduğu söylendi. Şubeye yaptığım itiraz üzerine zorda olsa merkezden poliçe ve ekstrelerim istendi. Bizzat banka müdürü yanlışlığın kendilerinden kaynaklandığını 2. kez kesilen poliçeler yüzünden faizle borcun 1750 olduğunu söyledi. Merkeze yazışma yaptı hala borçlu gözüküyorum.

Neşe Neşe 164 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • HSBC Temsilcisi01 Nisan 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimize talebi sonuçlandığında tekrar detaylı bilgilendirme tarafımızca yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler