02 Eylül 2013
#1988325

HSBC Bank İnternet Bankacılığı Tek Kullanımlık Şifre Sorunu!

İnternet bankacılığına girerken istenen tek kullanımlık şifreyi mobil uygulamadan mobil güvenli anahtar ile üretip giriyorum, fakat her seferinde yanlış şifre diyip birkaç denemeden sonra bloke ediyor.


Telefon bankacılığı ile şifreleri sıfırlayıp tekrar deniyorum yine aynı. SMS şifre sistemi ile girebiliyorum onda sorun yok, fakat onda da çoğu işleme izin vermiyor, tek şifre ile giriş yapmamı istiyor. Zaten bir sürü şifre ile girmemizi zorlaştırdığınız şu sisteminiz doğru çalışsın artık lütfen. HSBC Bank insanlara eziyet çektiriyorsunuz resmen.

Süleyman Süleyman 319 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • HSBC Temsilcisi02 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimize talebi sonuçlandığında tekrar detaylı bilgilendirme tarafımızca yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

Ziyaretçi Yorumları