02 Temmuz 2013
#1877197

HSBC Bank Bir Haftadır Yeni Şifre Oluşturmaktan Bıktım!

İnternet bankacılığına giriş yapmaya çalışıyorum. Her seferinde ürettiğim "Mobil Güvenli Anahtar"ın hatalı olduğunu söyleyip hesabım bloke ediliyor yani sisteminiz çalışmıyor. Bir haftadır sizi telefonla arayıp bu işlemleri düzeltmekten ve yeniden şifre oluşturmaktan, sizin ayıbınızı örtmeye çalışmaktan bıktım.


Benim vaktim kıymetli saatim para sizin bunu almaya hakkınız yok. Satış emri verecektim veremedim, zararımı kim karşılayacak? Hala telefonda bu sorunu gidermek için sizin telefon bankacılığınızla görüşüyorum, dediklerini yapıyorum ama hala (4 saattir bir şey olmuyor). Bıktım artık yaptığım telefon görüşmelerinizi lütfen yetkiliniz dinlesin.

Cehan Cehan 121 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • HSBC Temsilcisi02 Temmuz 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik incelemelerin devam ettiği konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 112 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

Ziyaretçi Yorumları